B&J 7 – pusiau matiniai, plaunami dažai sienoms ir luboms

9.9092.90

B&J 7 – tai PVA rišančiosios medžiagos pagrindu pagaminti dažai vidaus sienoms ir luboms, pasižymintys geru dengiamumu ir labai tvirtu, plaunamu paviršiumi.

Ypatingai gerai dažai tinka dažyti įvairių patalpų – kambarių, koridorių, laiptynių, holų– sienas ir lubas.

Nudažytas paviršius yra tvirtas ir gerai lengvai valomas. Šias dažais dažomos patalpos, kur reikalingas  atsparumas ir lengvas dėvėjimasis: gyvenamieji kambariai, viešosios įstaigos, parduotuvės, ofisai, darželiai, mokyklos, sporto salės.

Išvalyti
Peržiūrėti krepšelį

SVARBIAUSIA INFORMACIJA

Papildoma informacija

Svoris N/A
Gamintojas

Panaudojimo paviršius

,

Produkto tipas

Užbaigimas

Ypatybės

Talpa

, ,

Produkto kodas: N/A Kategorijos: ,

Aprašymas

 • Paviršiaus paruošimas: paviršius turi būti sausas, švarus ir tvarus. Įgeriantys paviršiai turi būti padengti akrilo bazės gruntu B&J Microdispers 716. Neįgeriantys paviršiai padengiami Alkyd Basins Aqueous 710.  Stiklo audinys ir veltinys turi būti padengtas tinkamais audinių užpildais.Įrankių priežiūra ir valymas: naudoti švarų vandenį naudojant valiklį  110 arba teptukų valiklį  Saugumas ir priemonės:
  • Teptukas/volelis – naudoti darbo rūbus, PU pirštines ir akinius
  • Purškimas – naudoti apsauginius drabužius, pirštines, veido apsauga A2P3, išvėdinti kas tris darbo valandas.
  • Šveitimas - naudoti apsauginius drabužius, pirštines, veido apsauga P2, išvėdinti kas tris darbo valandas.
  Dėl papildomos informacijos ir saugos duomenų lapų aplankykite www.bj.dk   Šie dažai turi Europos ekologinį ženklą , kuri atitinka griežtus aplinkosaugos reikalavimus, žmonių  sveikatai ir gerai produkto kokybės. Ekologinis ženklas reiškia, kad dažai yra išbandyti. skaitykite daugiau www.ecolabel.dk.   Pašalinimas, utilizavimas: likusius dažus reikia utilizuoti ekologiškai teisingai, todėl juos perleisti į komunalines atliekų perdirbimo stotis.   Informacija purškimui
  Metodas/įranga Purkštukas Medžiaga Formuojant orą Filtras
  Beoris purškimas 17-21 (Graco)     60
  Techniniai duomenys: Rišiklis: PVA dispersija MBK-tipas: PVA sienų ir lubų dažai Išdžiūvusios dangos duomenys: Spalva: balta Paviršius: pusiau matinis, apie 70 Džiūvimo laikas: 2-4 valandos, perdažyti po 8 valandų, +20° C ir 65% RF Atsparumas plovimui: 1 klasė, pagal EN13300 standartą Skiediklis:  vanduo Dengiamumas: 8-10 m² / ltr Įrankiai: teptuku, voleliu arba beoriu purkštuvu

Jums taip pat gali patikti