B&J Mesterfuge akrilas

6.90

Plastoelastinis vandens pagrindo akrilinis sandariklis, kurį galima dažyti. Produktas yra tvirtos konsistencijos ir gali būti naudojamas tarp medžio, metalo, langų rėmų ir kito mūro ant 0-25 mm siūlių. Sandariklio elastingumas yra apytiksliai. 10 proc. Master Jungtis gali būti naudojama tiek viduje, tiek lauke, tačiau norint naudoti lauke, ją reikia dažyti. Džiūvimo metu paviršius taip pat turi būti apsaugotas nuo lietaus. Produktas gerai sukimba su statybinėmis medžiagomis, tokiomis kaip mūras, betonas ir dažyta mediena. Produktas netinka vietoms, kuriose nuolat yra vandens garų, arba ant tokių paviršių kaip PE, PP, tefloniniai ir asfalto paviršiai. Jei kyla abejonių, reikia atlikti bandymo lauką. Master joint 220023 atitinka Šiaurės šalių ekologinio ženklo  reikalavimus ir M1 reikalavimus.

Peržiūrėti krepšelį

SVARBIAUSIA INFORMACIJA

Papildoma informacija

Svoris 0.600 kg
Išmatavimai 23 × 9 × 9 cm
Šalis

Gamintojas

Panaudojimo paviršius

Ypatybės

,

Produkto kodas: 117403 Kategorija: Žymos: , ,

Aprašymas

Paviršiaus paruošimas

Paviršius turi būti švarus nuo dulkių ir purvo. Užtepti naudojant tam skirtą pistoletą, apdirbti su drėgna kempine arba specialiu įrankiu akrilui/silikonui tepti.

Valymas

Įrankiai iškart po darbo plaunami švariu vandeniu, galima panaudoti ploviklį

Sauga ir aplinka

Darbo drabužiai, PU pirštinės ir akiniai. Daugiau informacijos rasite produkto informacijoje ir saugos duomenų lape adresu www.bj.dk  

Jums taip pat gali patikti