Apie mus

2005 metais įsteigta UAB „Duliuksa“ subūrė žmones, dažų rinkoje dirbančius jau  nuo 1991m. Kompanija nuo pat savo įkūrimo didžiausią dėmesį skyrė vartotojui, ieškančiam itin kokybiškų medžio apsaugos priemonių, vidaus ir lauko dažų bei dažymo priedų. Turint daugiau kaip 20 metų kauptas žinias apie įvairius dažymo produktus,  neabejojame, kad iš didžiulės dažų pasiūlos Europos rinkoje, mes atrinkome ir pateikėme Lietuvos vartotojams tik aukščiausios kokybės produktus. Glaudaus bendradarbiavimo su pirmaujančiais Europos dažų gamintojais dėka, UAB „Duliuksa“  importuoja į Lietuvą  įvairius dažus ir medžio apsaugos priemones, kurios gaminamos remiantis  ne tik  laiko patikrintais ir puikiai užsirekomendavusiais metodais, bet ir taikant naujausius technologinius pasiekimus. Ypatingą dėmesį mūsų įmonė skiria Lietuvos rinkos tyrimui, ir atsižvelgdami į kiekvieno kliento individualius reikalavimus, mes siūlome vis platesnį prekių asortimentą, kuris atitiktų nuolat didėjančius vartotojų poreikius produktų pasirinkimui ir kokybei.

Duliuksa – gerų dažų namai!

Šiuo metu UAB „Duliuksa“ Lietuvoje atstovauja aukščiausio lygio dažų ir dažymo įrankių gamintojus iš:

  • usa JAV
  • england Anglijos
  • ireland Airijos
  • finland Suomijos
  • italy Italijos
  • french Prancūzijos
  • french Olandijos

Taigi vidaus ir lauko sienų dažymui siūlome dažus Dunn-Edwards, Fleetwood, Dulux, dekoratyvinius dažus Valpaint, Materia, struktūrinius tinkus Strikolith, medienos apsaugai ir dekoravimui – priemones Plastor, Cecil, Bird Brand, Fintex, produktus metalo apsaugai Coo-Var, Teamac  ir dažymo įrankius bei priedus Harris, Everbuild, Axus.

Mes įsikūrę esame Lietuvos širdyje, Kaune, kurioje turime tris parduotuves, dvi parduotuves Vilniuje ir Šiauliuose, bei partnerius, kurie prekiauja mūsų produkcija Klaipėdoje, Panevėžyje, Kėdainiuose, Šakiuose, Mažeikiuose, Jurbarke, Telšiuose, Marijampolėje, Raseiniuose, Utenoje, Alytuje, Tauragėje .