716 Microdispers giliai įsiskverbiantis gruntas

5.9043.90

Giliai įsiskverbiantis gruntas, skirtas porėtiems ir įgeriantiems paviršiams. Nesi taškantis ir labai gerai įsiskverbiantis į gipsinį, glaistytą, betoninį, tinkuotą ar panašų įgeriantį paviršių. Naudojamas vidaus ir lauko darbams. Šiuo gruntu padengtas paviršius gali būti dengiamas dauguma akrilinių ar pva pagrindo dažais.

Išvalyti
Peržiūrėti krepšelį

SVARBIAUSIA INFORMACIJA

Papildoma informacija

Svoris N/A
Gamintojas

Šalis

Panaudojimo paviršius

Ypatybės

,

Talpa

, ,

Produkto kodas: N/A Kategorija:

Aprašymas

Paviršiaus paruošimas

Pagrindas turi būti švarus, sausas ir tvarus, jame neturi būti medžiagų, galinčių užkirsti kelią geram įsiskverbimui. Pašalinkite nešvarumus, dulkes ir birias medžiagas. Prieš tai nuplaukite anksčiau dažytus paviršius tinkamu plovikliu prieš dengiant Microdispers 716 gruntu.

Valymas

Įrankiai iškart po darbo plaunai švariu vandeniu, galima panaudoti ploviklį

Sauga ir aplinka

Šepetys / volas: Darbo drabužiai, PU pirštinės ir akiniai. Purkštuvas: apsauginis kostiumas, PU pirštinės ir veido apsauga, taip pat A2P3 kaukė, dirbama ne ilgiau nei 3 valandas. Šlifavimas: apsauginis kostiumas, PU pirštinės ir veido apsauga, taip pat P2 kaukė, dirbama ne ilgiau nei 3 valandas. Daugiau informacijos rasite produkto informacijoje ir saugos duomenų lape adresu www.bj. Techniniai duomenys Ryšiklis:     Akrilas

MBK-Tipas:

Spalva:   mėlynas, išdžiūvęs bespalvis Džiūvimo laikas: Sausas paliesti po 1 valandos, perdažyti po 4 valandų (+20°C, RF: 60%)  Sandėliavimas:  +10 ºC til +25º C. RF: 40-80% Skiedimas:    Vandeniu. Vidaus darbams galima skiesti 20-50% Dengiamumas:     4-8 m²/ltr  Dažymas:   Voleliu, purkštuvu, teptuku.  KC kodas:    00-1 (1993)

Jums taip pat gali patikti