STRIKOLITH STRUKTŪRINIS SILIKONINIS TINKAS

STRIKOLITH STRUKTŪRINIS SILIKONINIS TINKAS

Strikolith silikoninis struktūrinis tinkas
Eksterjero apsaugai nuo neigiamo atmosferos poveikio. Struktūrinis tinkas pagamintas iš silikonizuoto akrilo rūgšties esterio rišamosios medžiagos ir stireno, paviršiui suteikiantis vientisai gūdėtą paviršių. Strikotherm silikoninis struktūrinis tinkas pagamintas naudojant spacialiai sukurtą “Strikoxan” technologiją, kuri įtakoja sienos paviršiaus mikrostruktūra atlikti “savaiminio išsivalymo” funkciją, taip pat gerą lietaus hidroizoliaciją ir labai gerą pralaidumą orui. Tai mažai priežiūros reikalaujantis tinkas, atsparus įbrėžimams ir smūgiams, išlieka pastoviai lankstus ir turi labai gerą vandens garų ir CO2 pralaidumą. Struktūrinis tinkas yra atstumiantis vandenį, todėl paviršius lengvai atlieka savaiminio išsivalymo funkciją.
Paviršius yra atsparus neigiamam atmosferos poveikiui bei oro taršai, atlaiko didelias liūtis ir apsaugo nuo grybo atsiradimo ir augimo.
Spalvos: Balta ir kitos spalvos pagal “Strikolith Colour” spalvų paletę. Spalvos pagal kitas paletes galimos pagal specialų užsakymą.

DENGIAMUMAS IR FRAKCIJA

1.5 mm frakcija, ~ 2.5 kg / m² 2.0 mm frakcija, ~ 3.0 kg / m²

KLAMPUMAS

450 Pa.s.

PAKUOTĖS

17kg ir 25 kg

ĮRANKIŲ PRIEŽIŪRA

Prieš plaunant, nuo įrankių reikia nuvalyti tinko likučius. Įrankiai plaunami su muilu ir šiltu vandeniu

TIRPIKLIS

Vanduo

pH

8

TANKIS

1,9g/cm3

KIETŲJŲ DALELIŲ KIEKIS

Sausų komponentų - 85%, silikono emulsijos - 9%

SPECIALIOS SĄLYGOS

Nenaudoti žemiau pamatų lygio. Oro temperatūra turi būti bent +5oC ir nenumatomi šalčiai

Techniniai duomenys: