Hammercote Smooth Metalo Dažai Coo-Var

23.0096.00

COO-VAR Hammercote Smooth Enamel – labai blizgantys, atsparūs mechaniniams pažeidimams, antikoroziniai dažai metalui. Šie dažai suteikia paviršiui tvirtą ir korozijai atsparų paviršių. Po pilno subrendimo yra atsparūs vandeniui , atmosferos poveikiui ir daugeliui cheminių medžiagų.

Išvalyti
Peržiūrėti krepšelį

SVARBIAUSIA INFORMACIJA

Papildoma informacija

Svoris N/A
Gamintojas

Šalis

Ypatybės

,

Talpa

, ,

Panaudojimo paviršius

Atspalvis

, , , , ,

Produkto kodas: N/A Kategorijos: , , Žymos: , , , ,

Aprašymas

PASKIRTIS:
COO-VAR Hammercote Smooth Enamel dažai gali būti naudojami treilerių, automobilių ir jų komponentų, variklių, radiatorių, dviračių, laivų dažymui ir kitoms metalinėms konstrukcijoms.
PASIRENGIMAS DARBUI:
Prieš naudojant COO-VAR Hammercote Smooth Enamel dažus, dažomas paviršius turi būti švarus ir sausas, byrančios rūdys turi būti nuvalytos iki tvirto paviršiaus. Prieš tai dažytus paviršius rekomenduojama susveisti iki matiškumo, nuvalyti su tirpikliu ir perplauti vandeniu. Poliruotus metalinius paviršius , rekomenduojama švelniai sušveisti tuom užtikrinant geresnį dažo sukibima su pavirsiumi. Prieš dažant cinko, plieno, nerūdijančio plieno, plastiko, aliuminio ar galvanizuoto metalo paviršius, rekomenduojama naudoti tiems produktams skirtus gruntus.
PADENGIMAS:
COO-VAR Hammercote Smooth Enamel dažų skiesti nebūtina, jie jau paruošti naudojimui. Bet, esant būtinybei ar teptuku valymui, naudoti tik specialiai šiem dažam skirtą skiediklį. Skiesti dažant teptuku ar purškiant reikia ne daugiau kaip 10 proc.
DENGIAMUMAS:
10 m2/ Ltr/ sluoksniui.
Dengiamumas priklauso nuo paviršiaus .
DŽIŪVIMO LAIKAS:
Sausas paliesti : 0,5 val.
Visiškai sausas po 6 val.
Pilnas subrendimas ir atsparumas 3-5 dienos.
Netinkama ventiliacija, per didelis atmosferos drėgnumas, per žema temperatūra gali turėti tiesioginį poveikį dangos džiūvimui.

Jums taip pat gali patikti