Valiklis PLASTOR DEGRISEUR TERRASSE

Valiklis PLASTOR DEGRISEUR TERRASSE

Medienos atnaujinimo/atšviesinimo priemonė

Plastor Dégriseur Terrasses skirtas saulės, kritulių bei kitų atmosferos sąlygų, pelėsio, dumblių ar rudžių pakenktos medienos atnaujinimui ir šviesinimui. Valiklis naudojamas terasų, lauko baldų ar kitos lauke eksploatuojamos medienos atnaujinimui ir tinka visų rūšių įprastai ir egzotinei medienai. Valiklis taip pat valo maisto ir riebalines dėmes, yra saugus aplinkai, nekenksmingas augalams ir naminiams gyvūnams, visiškai bekvapis.

Sąnaudos : 1l paruošto naudojimui valiklio – apie 6-7 m²

Džiūvimo laikas: Išbalina medieną per 5-10 min.

Įrankiai : valiklį galima dengti su šepečiu, sodo purkštuvu, aukšto slėgio vandens valymo įrenginiu.

Įpakavimas : 1.0 ir 5.0 ltr. plastmasiniame įpakavime.

Skiediklis : vanduo

Pilnai išdžiūsta ir medieną galima padengti apsauginėmis dangomis : po 24 – 48 val.

Paviršiaus paruošimas

Medinis paviršius prieš naudojant Plastor Dégriseur Terrasses valymo priemone turi būti nuvalytas mechaniniu būdu ar plaunant nuo nešvarumų, samanų ar dumblių apnašų. Anksčiau alyvuota ar vašku dengta mediena turi būti nuplauta su vait-spiritu ar specialiai tam skirtais valikliais iki matomos švarios medienos

Naudojimas

Valiklis tolygiai padengiamas teptuku ar šepečiu visame apdorojamame paviršiuje. Paviršius paliekamas 5 – 10 min, po to šveičiamas su šveitikliais ar šepečiais ko mediena taps švari, nuplaunama su vandeniu ir leidžiama pilnai išdžiūti.

Jei medieną labai pažeista, arba dėmės labai intensyvios, valymą galima pakartoti.

Valymo priemone apdorota ir nuplauta švariu vandeniu mediena, prieš padengiant apsauginėmis medienos priemonėmis ar impregnantais, turi būti džiovinama 24 – 48 val. *(pilnas džiūvimo laikas tiesiogiai priklauso nuo medienos rūšies, aplinkos atmosferos temperatūros ir drėgmės, ventiliacijos).

Svarbu

Ąžuolo, pušies ir kitos tradicinės medienos paviršiai yra jautrūs drėgmei ir pelėsiams. Norint išvengti dėmių, medieną po valymo reikia padengti tam skirtomis impregnavimo priemonėmis bei apsaugoti nuo saulės ir neigiamų atmosferos veiksnių padengiant ją specialiai tam skirtomis alyvomis, lakais ar kitomis apsaugos priemonėmis.

Įrankių priežiūra Įrankiai po darbo plaunami su vandeniu.

Sandėliavimas, sauga Produktas originalioje, sandarioje pakuotėje, kambario temperatūroje galioja 3 metus nuo pagaminimo datos.

S2 Saugoti nuo vaikų;
S29 Neišleisti į kanalizaciją;
S51 Naudoti tik gerai vėdinamose vietose
Yra mažiau negu 5%: nejoninė PAM, benzalkonio chloridas.

VALIKLIŲ KAINA EL.PARDUOTUVĖJE 🛒 →

Techniniai duomenys: