Valiklis EVERBUILD BRICK AND PATIO

Valiklis EVERBUILD BRICK AND PATIO

EVERBUILD BRICK AND PATIO CLEANER tai greito veikimo rūgštinis ploviklis, skirtas grindinio ir plytinių sienų valymui nuo kalkių ar cemento apnašų, taip pat plovikliu galima valyti dumblių, kai kurių dažų, tepalų, automobilinio kuro ar kitas dėmes nuo trinkelių ar kitokio grindinio. Ploviklis yra vandeninio pagrindo.
PANAUDOJIMO SRITYS – EVERBUILD BRICK AND PATIO CLEANER naudojamas visų rūšių plytinių paviršių, natūralaus akmens, betoninių, molinių ir keramikinių bei kitų paviršių valymui. Ploviklis idealiai tinka baltų kalkių dėmių valymui nuo plytinių paviršių, bei tepalo dėmių valymui nuo garažų grindų bei trinkelėmis klotų grindinių.
SVARBIOS PASTABOS – Darbo metu dėvėti reikiamas rankų bei drabužių apsaugos priemones. Prieš padengiant visą paviršių, rekomenduojamą išbandyti produktą mažesniame plote. Jautrių paviršių valymui naudokite atskiestą ploviklį 1:1 su vandeniu. Poploviklio panaudojimo, visada paviršių gerai nuplaukite su vandeniu. Darbo metu saugokite augalus ir naminiu gyvūnus nuo kontakto su plovikliu.

IŠVAIZDA

Šviesiai žalsvai/gelsvas skystis

KVAPAS

aštrus

SANTYKINĖ MASĖ

1.1 gcm ³

UŽŠALIMO TEMPERATŪRA

apie 0ºC

AKTYVIŲJŲ KOMPONENTŲ KIEKIS

9-9.9% / bendro kiekio

pH

~1.0

DENGIAMUMAS

~10m2

Techniniai duomenys: