Servetėlės EVERBUILD WONDER WIPES

Servetėlės EVERBUILD WONDER WIPES

EVERBUILD WONDER WIPES drėgnos servetėlės skirtos skistu ir pusiau išdžiūvusių dažų, silikoninių bei akrilinių hermetikų, , bitumo, nesudžiūvusių poliuretaninių putų, poliesterinio glaisto, poliuretaninių, epoksidininių bei kitokių klijų valymui nuo rankų, įrankių ar kitų paviršių. WONDER WIPES drėgnos servetėlės taip pat valo purvą, tepalo, kuro bei rašalo dėmes kurios po nuvalymo su tirpikliais vis dar lieką ant rankų ar kitų paviršių.
WONDER WIPES drėgnų servetėlių aktyvioje sudėtyje yra stiprių antibakterinių priedų (testuota nepriklausomoje laboratorijoje, standartai BSEN 1276:1997 ir BSEN 12054:1995), ir valymo metu sunaikina tokias bakterijas kaip MRSA, salmonelė, Listerija ir E.Coli. Taip sudėtyje yra lanolino (avių vilnų riebalai) bei vitamino E, kurie neleidžia išsausėti ir skilinėti rankų odai. Po pasinaudojimo WONDER WIPES drėgnomis servetėlėmis rankų papildomai plauti su vandeniu ir muilu nereikia

PAKUOTĖ

100vnt (plastikinėje pakuotėje)

SVARBIOS PASTABOS

Negalima naudoti neimpregnuotos medienos valymui. Naudojant jautriems paviršiams – prieš valant visą paviršių, išbandykite servetėlių poveiki mažesniame plote. Servetėlių negalima naudoti tualete. Naudoti tik tai paskirčiai, kurią nurodo gamintojas. Servetėles laikyti tik originalioje pakuotėje. Žmonėms su jautria ar pažeista oda rekomenduojama dėvėti apsaugines pirštines.

Techniniai duomenys: