PLASTOR TRAITEMENT MULTI-USAGES/ 10m. giluminis medienos impregnantas

PLASTOR TRAITEMENT MULTI-USAGES/ 10m. giluminis medienos impregnantas

TRAITEMENT BIACIV MULTI-USAGE – naujos kartos giluminis medienos impregnantas lauko ir vidaus darbams 10 metų garantija
Tai vandens pagrindo, bespalvis, leidžiantis medienai kvėpuoti, ypač giliai įsigeriantis medienos impregnantas su pažangiausia Biactiv formuluote, skirtas naujos ir atnaujinamos medienos konservavimui vidaus ir lauko sąlygomis. Impregnantas tinka visų rūšių medienos apsaugai nuo grybelio, puvinio, pelėsių, medį ardančių vabzdžių ir jų lervų, įvairios kilmės dėmių. Naikina jau esamą užkratą ir apsaugo nuo pakartotino pažeidimo 20 metų. Šis giluminis impregnantas puikiai tinka dailylenčių, rąstinių namų, tvorų, durų, langų ar kitos paskirties medienos impregnavimui prieš ją padengiant bet kokia galutine apsaugine danga, tiek vandens, tiek ir vaitspirito pagrindu. Neturi nemalonaus kvapo, saugus naudoti.

PAVIRŠIUS

Matinis

SPALVA

Bespalvis

DŽIUVIMO LAIKAS

24val tarp sluoksnių

DENGIAMUMAS IR PAKUOTĖS

5Ltr - 30-50m2, 25Ltr - 150-250m2 (priklauso nuo medienos rūšies ir paruošimo)

NAUDOJAMA

lauko darbams, vertikaliems ir horizontaliems mediniams paviršiams: terasos, tvoros, fasadai, pavėsinės, turėklams, lieptams, sodo statiniams, stoginėms, statybinei medienai, karkasui ...

SKIEDIMAS

skiesti negalima

KLAMPUMAS

bespalvis skystis

PADENGIMO BUDAI

Naudoti purškimo įranga arba teptuką. Išgauti geriausią rezultatą prieš dažymą įrankiai tūri būti švarūs ir sausi. Atliekant pertraukas tarp tepimų negalima teptuko palikti sausai su produktu, butinai padekite į indą su impregnantu.

ĮRANKIŲ PRIEŽIŪRA

Įrankiai po darbo plaunami švariu, muiluotu vandeniu

Techniniai duomenys: