Lakas EVERBUILD CLEAR VARNISH

Lakas EVERBUILD CLEAR VARNISH

Prekės kodas: DL00052 Kategorijos: , , ,

Everbuild Quick Drying Varnish yra vandeniu skiedžiamas akrilinis lakas, kuris suteikia ilgalaikę apsaugą bei išryškina natūralų medienos grožį. Jis gali būti blizgus, pusiau blizgus ir matinis. Šis lakas yra tinkamas daugeliui medienos dirbinių esančių viduje: grindjuostėms, durims, baldams ar pan. ir tinka visoms medienos rūšims: spygliuotis, skietmedis, kamštinės dangos. Pažangi akrilinė formulė lakuotam paviršiui suteikia lakui atsparumą, karščiui, vandeniui bei buitiniams chemikalams. Lakas bespalvis, greitai džiūsta ir yra silpno kvapo, įrankius po darbo lengva išplauti vandeniu.Lakas sutvirtina medienos plaušą , o akrilinis lako pagrindas užtikriną didelį elastingumą, atsparumą trūkinėjimui ir braižymams. Everbuild Quick Drying Varnish nerekomenduotina naudoti lauko darbams. Lakas taip pat gali būti naudojamas atnaujinti ir sustiprinti naują medieną ar galima naudoti kaip gruntinį laka prieš padengiant paviršių kitais vandeniniais lakais. Netinkamas grindų padengimui, tam rekomenduojama naudoti specialiai skirtus lakus.

PANAUDOJIMAS

vidaus darbams

DŽIŪVIMO LAIKAS

Sausas paliesti : 20 min. Perlakuoti galima po:  2 val. Naudoti paviršių galima: 4 val. po paskutinio sluoksnio padengimo Saugoti nuo vandens : 2-3 dienos. Pilnas paviršiaus subrendimas ir atsparumas dėvėjimuisi : 7 dienos.

SUDĖTIS

Lakas yra vandeniu skiedžiamo akrilo dervos pagrindu.

PAKUOTĖS

250ml, 750ml, 2,5ltr

IŠEIGA

iki16 m²/Ltr./sluoksniui Dengiamumas priklauso nuo paviršiaus porėtumo ir įgeriamumo. (Norint pasiekti geriausia rezultatą, nerekomenduojama nukrypti nuo siūlomos išeigos.)

ĮRANKIŲ PRIEŽIŪRA

Įrankius plauti su vandeniu ir muilu iškarto po darbo. Prieš plaunant įrankius juos maksimaliai nuvalyti nuo lako likučių.

Techniniai duomenys: