Klijai EVERBUILD STIXALL

EVERBUILD STIXALL -tai statybiniai klijai pagaminami derinant silikono ir poliuretano technologiją pritaikant jų geriausias savybes. Puikiai tinkantys klijuoti drėgnus paviršius. Šie klijai taip pat turi hermetizuojančių savybių.Ypatybės: Greitai sukimba su paviršiumi, klijuojami paviršiai darbo metu neslysta. Stipriai suklijuoja. Skirtas vidaus ir išorės darbams. Tinka klijuoti drėgnus paviršius.
Visiškai atsparus vandeniui bei turi hidroizuoliuojančių savybių. Ęsant reikalui gali būti uždažomas. Aktyvūs komponentai neleidžia atsirasti pelėsiui. Be tirpiklių, silpno kvapo. Greitai džiūsta. Atsparus temperatūrų svyravimam nuo -40°C iki +150°C. Atsparus chemikalams ir kurui, 10% skiestoms rūgštims/šarmams, daugumai skiediklių ir tirpiklių. Puikiai sukimba su daugeli klijuojamų paviršių įskaitant: metalus, dauguma plastiku, stiklas, betonas, tinkas, poliesteris, akras, medis, emalis dažyti paviršiai ir t.t.
Panaudojimas: klijuoja ir hermetizuoja viską, panaudojimo galimybės beveik neribotos. Panaudojimo pvz.:Galima klijuoti plytas, klinkerį ar apdailinęs plyteles. Naudoti kaip klijuojantį hermetiką dirbant santechninius darbus, instaliuojant buitinę santechniką ir kitur kur reikalingas atsparumas vandeniui. Galima klijuoti veidrodžius ir stiklą. Durų ar langų hermetizavimui vidui bei lauke namuose, ar mobiliuose konstrukcijose, tokiose kaip nameliai ant ratų, kateriai ir pan. Galima naudoti kaip užpildą ar hermetizavimo priemonę taisant automobilį. Staliaus gaminių klijavimui. Gali būti naudojamas visur kur reikalingas atsparumas drėgmei bei chemikalams

PANAUDOJIMAS

Vidaus ir lauko darbams (lauko darbams apsaugoti nuo drėgmės iki pilno išdžiūvimo)

TANKIS

1,50 ± 0,05 (~ 1.02 KI)

PAKUOTĖS

310ml tubelė

DARBO TEMP.

nuo +5 iki +35oC (atsparumas temp. -40 iki +150oC)

KIETĖJIMO LAIKAS

3mm / 24val (esant aplinkos salygoms - 23 ° C ir 50% RH>)

IŠEIGA

apie 11 bėginių metrų (310ml kartridžas)

ATSPARUMAS UV SPINDULIAMS

Puikus

STIPRIS TEMPIANT

(ISO 8339)> 1,5 MPa

SUDERINAMUMAS SU DAŽAIS

vandens pagrindu: Taip (pabandyti prieš uždažant), tirpikliniais dažais: Ne (alkidiniais dažais)

TEMPIMAS IKI TRŪKIO

(ISO 8339)> 60%

Techniniai duomenys: