Klijai EVERBUILD MAXIMUM TORQUE

Klijai EVERBUILD MAXIMUM TORQUE

MAXIMUM TORQUE sukurtas hibridinių polimerų technologija ir pasižymi itin tvirtu bei greitu sukibimu su apdirbamais paviršiais. Klijai yra dvigubai greičiau klijuojantys nei visi kiti panašios paskirties klijai esantys šiuo metu prekyboje. Unikalaus polimero dėka klijai klijuoją beveik viską bet kokiomis sąlygomis, net lyjant ar juos naudojant po vandeniu. MAXIMUM TORQUE subręsta į elastingą gumą, kas leidžia jį naudoti kaip klijuojantį hermetiką.
Savybės: Ypatingai greitas pradinis klijuojamų paviršių sukibimas suspaudus. Didelis tvirtumas. Galima naudoti viduje ir lauke. Galima klijuoti drėgnus/šlapius paviršius. Visiškai atsparus vandeniui bei apsaugo juo apdorotą paviršių nuo vandens. Greitai džiūstantis. Imlus dažams, galima uždažyti. Sukurtas ne skiediklio pagrindu, silpno kvapo. Atsparus ekstremalioms temperatūroms: nuo – 40°C to +150°C. Ypatingai elastingas: +/- 12.5%. Atsparus chemikalams ir kurui, 10% skiestoms rūgštims/šarmams, daugumai skiediklių ir tirpiklių. Klijuoja praktiškai visus paviršius, tame tarpe: visi metalai, dauguma plastikų (įskaitant akrilą ir PVC), stiklą, betoną, akmenį, poliesterį, medį, emalį, dažytus paviršius ir t.t. ir t.t.
Panaudojimo sritys: klijuoja ir hermetizuoja viską, panaudojimo galimybės beveik neribotos. Panaudojimo pvz.: Galima klijuoti plytas, klinkerį ar apdailinęs plyteles. Naudoti kaip klijuojantį hermetiką dirbant santechninius darbus, instaliuojant buitinę santechniką ir kitur kur reikalingas didelis atsparumas vandeniui ar klijuojami paviršiai yra šlapi. Galima klijuoti veidrodžius ir stiklą. Durų ar langų hermetizavimui vidui bei lauke namuose, ar mobiliuose konstrukcijose, tokiose kaip nameliai ant ratų, kateriai ir pan. Galima naudoti kaip užpildą ar hermetizavimo priemonę taisant automobilį. Staliaus gaminių klijavimui. Probleminių paviršių klijavimui (specializuoti polimerai, guma, metalas, dirbtinis stiklas ir pan.). Visų paviršių tvirtinimui ir klijavimui kur reikalingas didelis tvirtumas bei elastingumas.

PANAUDOJIMAS

Vidaus ir lauko darbams (lauko darbams apsaugoti nuo drėgmės iki pilno išdžiūvimo)

TANKIS

1,25 - 1,35

PAKUOTĖS

310ml tubelė

DARBO TEMP.

nuo +5 iki +35oC (atsparumas temp. -40 iki +150oC)

KIETĖJIMO LAIKAS

3mm / 24val (esant aplinkos salygoms - 23 ° C ir 50% RH>)

IŠEIGA

apie 11 bėginių metrų (310ml kartridžas)

ATSPARUMAS UV SPINDULIAMS

Puikus

STIPRIS TEMPIANT

(ISO 8339)> 2,5 MPa

SUDERINAMUMAS SU DAŽAIS

vandens pagrindu: Taip (pabandyti prieš uždažant), tirpikliniais dažais: Ne (alkidiniais dažais)

TEMPIMAS IKI TRŪKIO

(ISO 8339)> 300%

Techniniai duomenys: