Impregnantas BIRD BRAND ECOSOTE

Impregnantas BIRD BRAND ECOSOTE

Tai ilgaamžis, bekvapis, vandens pagrindu impregnantas, skirtas obliuotos ir pjautinės medienos apdailai bei apsaugai lauko sąlygomis. Impregnantas visiškai nekenksmingas augalams bei naminiams gyvūnams. Specialus UV spindulių filtrai užtikrina ilgalaikį impregnanto spalvos stabilumą bei apsaugo medieną nuo neigiamo saulės poveikio. ECOSOTE WOOD PRESERVER impregnantas apsaugo medieną nuo visų rūšių pelėsių, puvinio, bei medienos grybelių. Padidintos skvarbos impregnantas į medieną geriasi taip pat giliai kaip impregnantai tirpiklio pagrindu Impregnantas savo sudėtyje neturi tirpiklių ir yra nedegus. ECOSOTE WOOD PRESERVER impregnantas gaminamas trijų spalvų: šviesus, tamsus ir juodas.

IMPREGNANTŲ KAINA EL.PARDUOTUVĖJE 🛒 →

SPALVA

Light brown (šviesiai ruda) ir Dark brown (tamsiai ruda)

PANAUDOJIMAS

lauko darbams

PANAUDOJIMAS

mpregnantas specialiai sukurtas visų rūšių obliuotos ir grubios pjautinės medienos apsaugai lauko sąlygomis, ir tinka tokiems paviršiams apsaugoti kaip : tvoros, vartai bei kiti mediniai statiniai eksploatuojami lauke.Dažant lygiai pjautą ar obliuotą medieną, rekomenduojamą dengti ne mažiau kaip 2 sluoksnius ir saugoti nuo lietaus bei fizinio poveikio iki pilno išdžiūvimo

DŽIŪVIMO LAIKAS

Sausas paliesti ir atsparus lietui: 1-2 val.*, perdažyti: 4 val.*(džiūvimo laikas tiesiogiai priklauso nuo aplinkos bei paviršiaus temperatūros ir drėgnumo).

IŠEIGA IR PAKUOTĖS

4Ltr - 20 - 40m2, 20Ltr - 100-200m2 ploto vienu sluoksniu. (išeiga tiesiogiai priklauso nuo medienos rūšies ir jos apdirbimo kokybes).

PADENGIMO BŪDAS

teptuku arba šepečiu.

ĮRANKIŲ PRIEŽIŪRA

Įrankius plauti su švariu vandeniu iškart po darbo.

PASTABOS

Paruoštas naudojimui – neskiedžiamas. Prieš naudojimą ir darbo metu gerai išmaišyti. Jai dažoma mediena turi kontaktą su žeme, prieš dažant medieną reikia impregnuoti vandens pagrindo giluminiu impregnantu. Negalima naudoti produkto lyjant lietui ar esant dideliam atmosferos drėgnumui. Padengus impregnantu, paviršių reikia saugoti nuo lietaus ir vandens poveikio 1-2 val (prie 20°C).. Negalima naudoti impregnanto, jei aplinkos ar dažomo paviršiaus temperatūra yra žemesnė nei 7°C

Techniniai duomenys: