Gruntas STRIKOLITH  STRIKOTHERM UNIVERSEEL

Gruntas STRIKOLITH STRIKOTHERM UNIVERSEEL

Strikolith Strikotherm Universeel – aukštos kokybės betirpiklinis gruntas gaminamas akrilo dispersijos pagrindu. Sudėtyje yra kvarcinio smėlio dalelių geresniam sukibimui ir paviršiaus stabilizavimui užtikrinti. Strikotherm universalus gruntas tai kvarcinio smėlio turintis gruntas gębantis stabilizuoti dengiamą paviršių. Tinka tiek vidaus, tiek išorės darbams (jei naudosite vidaus darbams perskaitykite Strikotherm Primer Interior duomenų lapą). Strikotherm universalus gruntas yra vienas iš svarbiausių komponentų sudatančių ilgaamžes Strikolith sintetinių dervų pagrindu gaminamų tinkų sistemos. Gruntas užtikrina puikų sukibimą, yra elastingas, laidus vandens garams ir atsparus netgi labai stipriam lietui.
Spalvos: Bespalvis ir pagal Stikolith spalvyną.
Naudojimas: dengiami tik mineraliniai paviršiai. Pagerina Strikolith tinku sukibimą su paviršiumi. Visuomet naudokite tokios pat spalvos gruntą ir baigiamajį sluoksnį.

DENGIAMUMAS IR FRAKCIJA

Priklausomai nuo pagrindo ~350g/m2

KLAMPUMAS

29000-31000 Pa.s.

PAKUOTĖS

22kg

ĮRANKIŲ PRIEŽIŪRA

Prieš plaunant, nuo įrankių reikia nuvalyti tinko likučius. Įrankiai plaunami su muilu ir šiltu vandeniu

TIRPIKLIS

Vanduo

pH

7/9

TANKIS

1,6g/cm3

NAUDOJIMAS

atskieskite gruntą 5-10% švaraus vandens. Denkite teptuku arba voleliu. Butinai naudokite tokią pačią kaip ir baigiamojo sluoksnio spalvą. Džiūvimo laikas min. 24val.

SPECIALIOS SĄLYGOS

Nenaudoti žemiau pamatų lygio. Oro temperatūra turi būti bent +5oC ir nenumatomi šalčiai

Techniniai duomenys: