Gruntas COO-VAR Zinc Phosphate primer

Gruntas COO-VAR Zinc Phosphate primer

Prekės kodas: DL00173 Kategorijos: , , ,

Grunto kaina el.parduotuvėje e-duliuksa.lt >>

COO-VAR Zinc Phosphate primer- alkidinis gruntas tirpiklio (vaitspirito) pagrindu, metalinių konstrukcijų paviršių dažymui.Šis gruntas pasižymi ypatingai geromis antikorozinėmis savybėmis.Tinka gruntuoti tiek naują metalą tiek ir seną.Gerai limpa prie aprūdijusių paviršių.Tinka gruntuoti spalvotus metalus. Lauko ir vidaus darbams. Atsparus temperatūrai iki 90 C.

APRAŠYMAS
Alkidinis gruntas tirpiklio (vaitspirito) pagrindu, metalinių konstrukcijų paviršių dažymui. Šis gruntas pasižymi ypatingai geromis antikorozinėmis savybėmis .Tinka gruntuoti tiek naują metalą tiek ir seną. Gerai limpa prie aprūdijusių paviršių. Tinka gruntuoti spalvotus metalus. Lauko ir vidaus darbams. Atsparus temperatūrai iki 90 C.

PASKIRTIS:
COO-VAR Zinc Phosphate Primer Tai aukščiausios kokybės gruntas, skirtas gruntuoti juodųjų ir spalvotųjų metalų paviršius, tinkamai paruoštus galvanizuotus paviršius (cinkuotus, variuotus ir t.t.) bei aliuminio lydinius. Taip pat galima gruntuoti sausas glazūruotas plyteles, čerpes ir kitus panašius lygius paviršius. Gruntas naudojamas vidaus ir išorės darbams. Gruntas pasižymi labai geru sukibimu su metaliniais paviršiais. Didelis grunto sudėtyje esančio cinko fosfato kiekis užtikrina gerą antikorozinę apsaugą. Atsparus, drėgmei, naftos produktams, buityje ir kai kuriems pramonėje naudojamiems chemikalams, skiestoms rūgštims ir šarmams.

PASIRENGIMAS DARBUI:
Prieš naudojant COO-VAR Zinc Phosphate Primer gruntą, gruntuojamas paviršius turi būti švarus ir sausas. Pašalinti visas atšokusias ar nekokybiškas ankstesnias dangas. Nuvalyti gruntuojamą paviršių nuo nešvarumų ir dulkių, nuplauti vandeniu ir leisti paviršiui pilnai išdžiūti. Prieš naudojant COO-VAR Zinc Phosphate Primer gruntą ant birių ar naujai glaistytų paviršių rekomenduojama prieš tai nutepti tam skirtais sutvirtinančiais /stabilizuojančiais giluminiais gruntais.

Medis:
Sušveiskite medieną iki lygaus paviršiaus, sakingos vietos prieš gruntuojant turi būti apdirbtos su specialiu, sakus surišančiu gruntu. Naują medieną prieš padengiant gruntu rekomenduojame impregnuoti specialiais tam skirtais antiseptikais

Betonas ir Tinkas:
Prieš naudojant COO-VAR Zinc Phosphate Primer gruntą betonas ar tinkas turi bręsti ne mažiau kaip 30 dienų ( prie +24°C).

Ankščiau dažyti paviršiai:
Paviršius privalo būti švarus ir sausas. Pašalinti visas atšokusias ar nekokybiškas ankstesnes dangas. Blizgūs paviršiai prieš gruntavimą turi būti sušveisti iki pilnai matinio paviršiaus.

GRUNTO KAINA EL.PARDUOTUVĖJE 🛒 →

Techniniai duomenys: