Dažai EVERBUILD QUICK DRYING WOODSTAIN

Everbuild Quick Drying Wood Stain – dažyvė skirta medinių paviršių apsaugai nuo neigiamo atmosferos poveikio. Dažyvė padengia medieną pusiau permatoma, spalvota danga ir suteikia paviršiui šilkinį blizgesį. Ši dažyvė sukurta naudojantis unikalia vandenyje skiedžiamo polimero formule, kuri suteikia paviršiui didelį elastingumą, atsparumą sluoksniavimuisi ir skilinėjimui. Dažyvėje esantys geležies oksido pigmentai apsaugo dažyta paviršių nuo neigiamo saulės poveikio ir užtikrina ne tik gaminio, bet ir dažyvės paviršiaus spalvos stabilumą. Šilkinis paviršiaus blizgesys užtikrina puikų vandens atstūmimą kas dar labiau prailgina dangos ilgaamžiškumą – iki 5 metų. Puikiai sukimba su dauguma medinių paviršių.
Vandeniu skiedžiama formule užtikrina ne tik greita dažomo sluoksnio džiūvimą, bet ir „vienpusės difuzijos efektą“, kuris neleidžia drėgmei prasiskverbti i medini paviršių, bet leidžia medienai kvėpuoti ir išgarina perteklinį drėgmės kiekį esantį medienoje.
Dažyvės sudėtyje esantys priedai apsaugo plėvelę neledžia atsirasti pelėsiams ar grybeliams.

PAVIRŠIUS

Pusiau-matinis

SPALVA

Antikinė pušis, natūralus ąžuolas, tamsus ąžuolas, raudonmedis, polisandras, riešutas, tikmedis

DŽIUVIMO LAIKAS

Prisilietimui sausas, atsparus lietui – 1 val. Pilnai išdžiūsta, galima dengti sekantį sluoksnį – 4 val. Pilnas paviršiaus subrendimas ir atsparumas – 6 dienos.

DENGIAMUMAS IR PAKUOTĖS

0,75 ltr - 10-14m2, 2,5 ltr - 25-35m2 ploto vienu sluoksniu (išeiga tiesiogiai priklauso nuo medienos rūšies ir jos apdirbimo kokybes, aplinkos bei paviršiaus temperatūros ir drėgmės).

NAUDOJAMA

galima naudoti daugumai minkšto ar kieto medžio apdailai bei apsaugai lauko sąlygomis : langai, durys, palangės, ir kita obliuota lauko mediena.

RIŠANČIOJI MEDŽIAGA

akrilo derva

SKIEDIMAS

dažyvė paruošta naudojimui, skiesti nereikia. Esant reikalui skiedžiama iki 10% švariu vandeniu.

PADENGIMO BUDAI

Teptukas, volelis

Techniniai duomenys: