Dažai Dunn- Edwards EVEREST VELVET

69.9075.90

EVEREST® VELVET  ultra-premium klasės  ultra velveto žvilgesio akriliniai dažai vidaus darbams. Sukurti akrilo / latekso dervų pagrindu ir savo sudėtyje neturi lakiųjų organininių junginių. Dažai pasižymi labai geru dengiamumu bei atsparumu plovimui ir šveitimui.  Dažai skirti svetainių, laiptinių, vaikų kambarių, mokyklų sienų bei kitų patalpų dažymui kur reikalingas ypač didelis atsparumas dėvėjimuisi ir plovimui.

Išvalyti
Peržiūrėti krepšelį

SVARBIAUSIA INFORMACIJA

Papildoma informacija

Svoris N/A
Gamintojas

Šalis

Spalva

,

Produkto tipas

Panaudojimo paviršius

,

Užbaigimas

Ypatybės

Talpa

Produkto kodas: N/A Kategorijos: , , Žymos: , , ,

Aprašymas

Skiediklis:  Skiedžiamas vandeniu.
 Sąnaudos: 9-11 m2 su litru vienam sluoksniui (sąnaudos tiesiogiai priklauso nuo dažomo paviršiaus paruošimo, dažymo metodo ir įrankių bei aplinkos temperatūros ir drėgmės).
Skiedimas: Dažai paruošti naudojimui, skiesti nereikia. Esant reikalui skiedžiama iki 30ml švaraus vandens 1 ltr dažų.
Džiūvimo laikas prie 25ºC: priliesti sausas 30-60 min; perdažyti 2-4 val.
Padengimo būdas: teptukas, volelis, orinis purkštuvas.
Sandėliavimas: Sandėliuojama kambario temperatūroje atokiai nuo šildytuvų, Saugoti nuo tiesioginio saulės poveikio bei žemų temperatūrų. Vieną kartą užšalęs produktas tampa netinkamas naudojimui.
Įrankių priežiūra: Plaunama su šiltu muiluotu vandeniu.
Paviršiaus padengimas: Paviršius prieš dažymą privalo būti švarus ir sausas. Pašalinti visas atšokusias ar nekokybiškas ankstesnes dangas. Esant būtinybei, nuvalyti paviršių nuo nešvarumų ar dulkių. Nuplauti švariu vandeniu ir leisti paviršiui išdžiūti. Prieš dažant šviežius, birius, ar naujai glaistytus paviršius, juos reikia nugruntuoti specialiai tam skitais sutvirtinančiais gruntais ar gruntiniais dažais. Venkite dulkių įkvėpimo. Sauso šlifavimo metu, naudokite specialias veido apsaugas. Prieš uždažant tapetus ar senas dažų dangas, kad neišlystu senesnės dangos spalviniai pigmentai ar dėmės, naudokite specialų dėmes dengiantį gruntą. Glaistyti paviršiai :   Visi naujai glaistyti paviršiai turi būti pilnai išdžiūvę ir nugruntuoti atitinkamu sutvirtinančiais gruntais ar padengti gruntiniais dažais. Betonas ir tinkas :   Dažomas paviršius turi būti švarus ir sausas, visos kalkių dėmės turi būti nuvalytos. Prieš dažant, betonas ar tinkas turi bręsti ne mažiau kaip 30 dienų (prie 24°C). Paviršiaus temperatūra dažymo metu turi būti ne žemesnė kaip 12oC. Įsitikinkite, kad glaistai ir užpildai prieš dažant yra pilnai išdžiūvę. Metalas :    Prieš dažant paviršius nuvalomas nuo birių rudžių ir nugruntuojamas metalui skirtu antikoroziniu gruntu.

Jums taip pat gali patikti