BIRD BRAND SHED & FENCE/ medienos impregnantas su vašku

BIRD BRAND SHED & FENCE/ medienos impregnantas su vašku

SHED & FENCE ONE COAT PROTECTION – tai ilgaamžis, bekvapis, vandens pagrindu impregnantas, skirtas pjautinės medienos apdailai bei apsaugai lauko sąlygomis. Impergnantas visiškai nekenksmingas augalams bei naminiams gyvūnams. Specialus UV spindulių filtrai užtikrina ilgalaikį impregnanto spalvos stabilumą bei apsaugo medieną nuo neigiamo saulės poveikio. SHED & FENCE ONE COAT PROTECTION impregnantas apsaugo medieną nuo nuo visų rūšių pelėsių, puvinio, bei medienos grybelių. Impregnantas savo sudėtyje neturi tirpiklių ir yra nedegus.
Impregnantą specialiai sukurtas visų rūšių grubios pjautinės medienos apsaugai lauko sąlygomis, ir tinka tokiems paviršiams apsaugoti kaip : tvoros, vartai bei kiti mediniai statiniai eksploatuojami lauke. Dažant lygiai pjautą ar obliuotą medieną, rekomenduojamą dengti ne mažiau kaip 2 sluoksnius ir saugoti nuo lietaus bei fizinio poveikio iki pilno išdžiūvimo

PAVIRŠIUS

Matinis

SPALVA

Šokoladinė, geltona, žalia, raudonai ruda .

DŽIUVIMO LAIKAS

sausas paliesti ir atsparus lietui: 1-2 val., perdažyti: 4 val. (džiūvimo laikas tiesiogiai priklauso nuo aplinkos bei paviršiaus temperatūros ir drėgnumo).

DENGIAMUMAS IR PAKUOTĖS

5Ltr - 30m2 ploto vienu sluoksniu. (išeiga tiesiogiai priklauso nuo medienos rūšies ir jos apdirbimo kokybes).

NAUDOJAMA

lauko darbams, tik vertikaliems mediniams paviršiams: tvoros, fasadai, pavėsinės, sodo statiniai ...

SKIEDIMAS

skiesti negalima

KLAMPUMAS

klampus skystis

PADENGIMO BUDAI

Naudoti sodo purkštuvą arba teptuką. Išgauti geriausią rezultatą prieš dažymą įrankiai tūri būti švarūs ir sausi. Atliekant pertraukas tarp tepimų negalima teptuko palikti sausai su produktu, butinai padekite į indą su impregnantu.

ĮRANKIŲ PRIEŽIŪRA

Įrankiai po darbo plaunami švariu, muiluotu vandeniu

Techniniai duomenys: