BIRD BRAND DECKING OIL/ aliejus terasoms

BIRD BRAND DECKING OIL/ aliejus terasoms

Bird Brand Decking Oil – tai terasinė alyva, skirtas visapusiškai horizontalios medienos apsaugai. Alyva skirtas visų minkštos ir kietos medienos rūšių (įskaitant ir egzotines medienas) apsaugai. Produkto sudėtyje esantys natūralūs aliejai, dervų mišinys, UV filtrai apsaugo mediena nuo trinties, UV ir drėgmės neigiamo poveikio. Alyva pasižymi itin dideliu skvarbumu ir giliai įsigeria net į kietą ar labai sakingą medieną (ažuolas, maumedis, tikas ir kt.).
Bird Brand Compleate Decking Oil gali būti naudojama lauko baldų, medinių fasadų ir terasų bei kitos lauko sąlygomis ekspoatuojamos medienos apsaugai. Išdžiūvus alyva visiškai nekenksminga naminiams gyvūnams ir aplinkai.

PAVIRŠIUS

Pusiaumatinis

SPALVA

Clear (bespalvė), Light brown" (šviesus ąžuolas), Dark brown (tamsus ąžuolas), Mahogany tan (raudonmedis)

DŽIUVIMO LAIKAS

Pilnai išdžiūsta ir galima eksploatuoti po 48 - 72 val. (džiūvimo laikas tiesiogiai priklauso nuo meidenos rūšies, aplinkos bei apdorojamo paviršiaus temperatūros ir drėgnumo)

DENGIAMUMAS IR PAKUOTĖS

2,5 Ltr padengiama apie 20-30m² ploto vienu sluoksniu (išeiga tiesiogiai priklauso nuo medienos rūšies ir jos apdirbimo kokybes, aplinkos bei paviršiaus temperatūros ir drėgmės).

NAUDOJAMA

lauko darbams, vertikaliems ir horizontaliems mediniams paviršiams: terasos, tvoros, pavėsinės, turėklams, lieptams, sodo statiniams, ...

SKIEDIMAS

skiesti negalima

KLAMPUMAS

spalvotas skystis

PADENGIMO BUDAI

teptuku. Purkšti nerekomenduojama – lakiųjų dalelių kiekis >50%

ĮRANKIŲ PRIEŽIŪRA

Įrankiai po darbo plaunami Bird Brand vait-spiritu

Techniniai duomenys: