BIRD BRAND DANISH OIL/ daniškas aliejus

BIRD BRAND DANISH OIL/ daniškas aliejus

Bird Brand Danish Oil tai natūralių aliejų (sudėtyje yra tungamedžio alyvos), dervų ir sikatyvų mišinys skirtas lauko ir vidaus medienos apsaugai ir sukuriantis patrauklią bei atsparią dangą. Aliejus paviršiui suteikia satino blizgesį.
Skirtas visų medienos rūšių apdailai ir gali būti naudojamas durų, langų, lauko ir vidaus baldų, bei kitų medinių paviršių padengimui vidaus bei lauko sąlygomis. Tinkamas tepti žaislams, virtuvės rakandų medinėms dalims ( pvz. rankenoms, medinių indų išoriniams paviršiams )Bird Brand Danish Oil tai natūralių aliejų (sudėtyje yra tungamedžio alyvos), dervų ir sikatyvų mišinys skirtas lauko ir vidaus medienos apsaugai ir sukuriantis patrauklią bei atsparią dangą. Aliejus paviršiui suteikia satino blizgesį.

PAVIRŠIUS

Matinis

SPALVA

gintarinis atspalvis

DŽIUVIMO LAIKAS

Kiti sluoksniai dengiami 4-8 val intervalu, tik pilnai susigėrus ir išdžiūvus ankstesniems alyvos sluoksniams. Pilnai išdžiūsta ir galima eksploatuoti po 24-48 val. (džiūvimo laikas tiesiogiai priklauso nuo meidenos rūšies, aplinkos bei apdorojamo paviršiaus temperatūros ir drėgnumo)

DENGIAMUMAS IR PAKUOTĖS

0,25Ltr - 2-3,5m2, 2,5Ltr - 20-35m2, 5Ltr - 40-70m2 ploto vienu sluoksniu (išeiga tiesiogiai priklauso nuo medienos rūšies ir jos apdirbimo kokybes, aplinkos bei paviršiaus temperatūros ir drėgmės).

NAUDOJAMA

lauko ir vidaus darbams

SKIEDIMAS

skiesti negalima

KLAMPUMAS

tamsus skystis

PADENGIMO BUDAI

teptuku ar švaria šluoste, nesusigėrusio aliejaus perteklių, po 15 minučių reikia nuvalyti

ĮRANKIŲ PRIEŽIŪRA

Įrankiai po darbo plaunami Bird Brand vait-spiritu

Techniniai duomenys: