Alyva Fintex Woodtex Puuoljy Akva

Alyva Fintex Woodtex Puuoljy Akva

Dažyvės kaina el.parduotuvėje e-duliuksa.lt >>

Produktas vandens pagrindu pagamintas, ekologiškas, medienos apsauginis aliejus, skirta lauko vertikalios ir horizontalios medienos apsaugai.
Panaudojimas tinkama naudoti abiejoms pjautinės ir obliuotos medienos rūšims, fasadams, terasoms, medinėms panelėms, lauko baldams, tvoroms, kitiems lauko statiniams. Gali būti naudojama ant termiškai apdorotos arba giluminiu impregnavimu apdorotos medienos, taip pat gali būti naudojama ant medienos, kuri jau buvo dengta medienos aliejais.Nerekomenduojama naudoti ant medienos padengtos apsaugos priemone, kuri turi plėvelę. Apsaugo mediena nuo neigiamo atmosferos poveikio, saulės, lietaus, šalčio, pelėsio, grybo ir medienos trukinėjimo.
Features
• apsaugo medieną nuo neigiamo atmosferos poveikio
• aliejus, pagamintas vandens pagrindu
• ekologiškas
• galutinė danga natūrali, matinė
• įsigeria giliai į mediena, nesudaro jokios plėvelės
• gražūs, natūralūs atspalviai, tonuojama pagal spalvų paletę
• produktas pagamintas Suomijoje
Techninė informacija
Sausosios dalelės apytiksliai 27% pagal svorį
Tankis apytiksliai 0,98 g/ml
Sandėliavimas 36 mėnesiai originalioje pakuotėje, saugojant vėsioje ir sausoje patalpoje esant temperatūrai tarp +5…+20°C. Produktas nedegus.
Dengiamumas standartinis dengiamumas: pjauta mediena 4-8 m2/l.
obliuota mediena 8-12m2/l.
rąstas 8-12 m2/l.
Atsparumas temperatūrai -50 — +80°C
Atsparumas dilimui Vidutinis
Džiūvimo laikas +23⁰C, RH%50, padengtą paviršių saugoti nuo dulkių 2-4 val. Lipnumas dingsta 3-5 val. antras sluoksnis dengiamas po 24 val. Nurodytas laikas yra tik norminis, gali priklausyti nuo santykinės drėgmės ir temperatūros
Padengimo būdas teptukas, kempinė arba purškimo aparatas.
Dangos žvilgesys matinis.
Dažų grupė 2012 721. , vandens pagrindo, plonasluoksnė , skaidri medienos apsauginė dažyvė lauko darbams.
Skiediklis Vanduo
Įrankių priežiūra iškart po darbo plauti su švariu, muiluotu vandeniu.
Pakuotės 0,9l, 2,7l and 9l.
EU VOC limitai cat.A/e130g/l(2010), paruoštuose naudoti produktuose VOC<130g/l
Instrukcijos
Sąlygos Prieš pradedant impregnuoti paviršius turi būti sausas ir švarus, neturi artėti lietus dengiant lauke. Temperatūra turi būti aukštesnė negu +10⁰C, bet žemesnė negu +25⁰C, santykinė drėgmė 80%. Medienos drėgnumas turi būti mažesnis negu 20%, ir temperatūra džiūvimo metu ne mažesnė negu +5⁰C.
Instrukcijos Paviršius turi būti sausas ir švarus. Pašalinti visas laisvas medienos dalis, senos dangos plėvelės likučius, pelėsius, grybus ar kitas priemaišas su teptuku, metaliniu šepečiu arba aukšto slėgio plovimo aparatu. Apsauginė danga galima dengti 1-2 kartus, naudojant teptuką, kempinę arba purškimo aparatą. Prieš pradedant dažyti, butinai gerai išmaišykite!!! Po padengimo purškimo aparatu rekomenduojama paviršiu nuvalyti teptuku arba kempine. Venkite dažyti vėlai vakare, atrėjant lietui, bei esat stipriems saulės spinduliams. Dengiamumas ir spalva tiesiogiai priklauso nuo medienos kokybės ir kokybiško jos apdirbimo. Įrankiai po darbo turi būti tvarkingai išplauti švariu muiluotu vandeniu. Nenaudokite per daug priemonės, stenkitės tolygiai padengti, kad nešešėliuotų. Storas sluoksnis džiūsta daug ilgiau.
Visa informacija pateikiama čia yra patikrinta laboratorijoje ir lauko testų pagalba. Rezultatai yra tiesiog normatyviniai. Jei yra naudojami netinkami padengimo metodai ir yra nesilaikoma sąlygų negalime garantuoti apsaugos kokybės.
Aplinkos apsauga produktas negali būti šalinamas į kanalizaciją, vandens sistemas ar dirvožemį. Nebenaudojamas produktas turi būti traktuojamas kaip pavojingos atliekos. Sausos, tuščios pakuotės gali būti priduotos į metalo laužą. Sausa medienos alyva gali būti traktuojama kaip standartinė atlieka.
Saugumas apsauginės pirštinės, – apsauginiai rūbai ir respiratoriaus kaukė turėtų būti naudojama. Pastovus naudojimas gali iššaukti odos džiūvimą ir skilinėjimą. Smulkiau saugos duomenų lapuose.
Degumas nedegus
Transportavimas nereikalingas VAK/ADR.

DAŽYVĖS KAINA EL.PARDUOTUVĖJE 🛒 →

Techniniai duomenys: