Akrilas EVERBUILD EVERFLEX 125 ONE HOUR CAULK

Akrilas EVERBUILD EVERFLEX 125 ONE HOUR CAULK

Everflex 125 One Hour Coulk tai akrilinis hermetikas/užpildas kuris ilgai išlieka baltas ir elastingas. Hermetikas pasižymi itin greitu džiūvimu ir gali būti uždažomas jau po 1 val.

Tinka vidaus ir lauko darbams, džiūdamas nesitraukia. One Hour Coulk akrilas gali būti naudojamas įtrūkimams ir įmušimams taisyti prieš uždažant ar užklijuojant tapetus, taip pat grindjuosčių ir polistirolo kampų sujungimams paslėpti, langų bei durų sandūroms ir pan. Negalima naudoti bituminiams ir asfalto paviršiams, taip pat vietose kur yra pastovi didelė drėgmė, bei vietose kur yra didelis dėvėjimasis (pvz.: grindų sandūros). Negalima šlifuoti ir uždažyti nepilnai išdžiūvusio paviršiaus. Hermetiką galima dengti ant silpnai drėgno paviršiaus.Everflex 125 One Hour Coulk tai akrilinis hermetikas/užpildas kuris ilgai išlieka baltas ir elastingas. Hermetikas pasižymi itin greitu džiūvimu ir gali būti uždažomas jau po 1 val.

PANAUDOJIMAS

Vidaus ir lauko darbams

SPALVA

Balta

PAKUOTĖS

310ml tubelė

DŽIŪVIMO, KIETĖJIMO LAIKAS

Naudoti kai temperatūra: nuo +5°C iki +40°C. Atsparumas temperatūrai: nuo -50°C iki +150°C. Paviršiaus džiuvimo laikas: 15-60 min. (priklausomai nuo dangos storio, aplinkos temp. ir drėgn.). Kietėjimo laikas: 3-5 dienos (priklausomai nuo dangos storio, aplinkos temp. ir drėgn.).

SUDĖTIS

Akrilinė derva

KIETŲJŲ DALELIŲ KIEKIS

"f%

DEFORMACIJA

Leistina deformacija: ±5%. Ištempimas iki trūkimo: 100-150%

CHEMINIS ATSPARUMAS

Alyva, šarmai, rūgštys – vidutiniškas. Aromatiniai angliavandeniliai – prastas.

Techniniai duomenys: